Skyrim RPG | PBF

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Koszary Straży
Autor Wiadomość
Jarvan IV 

Półsmok
Siewca Nadziei
Bring me closer to heart attack

Miano: Jarvan IV Czarny
Wynaturzenie: Brak
Magia: Przywołanie
Żywotność: 100
Miasto: Markart
Sztuki Złota: Po co mu złoto?
Multikonta: Altair Ibn-La'Volpe
Zianie: Ogień
Znane Thu'um: Wszystkie.
Gildia: Brak
Wrodzony Atut: Magnetyzm
Wysłany: 2012-05-02, 14:14   

Pólsmok obserwował ja katem oka, dalej rozlozony na murze. Zasmial sie cicho słysząc jej słowa, pokrecil głowa, a następnie wstał. Przeszedł sie z rekami splecionymi za sobą. Stanął za nią. Resza go nie widziała. Dostrzegaly go oczy tylko wybranych istot, a na razie taka była tylko Alexa. - Znasz tyko jeden Krzyk. Ale ja moge pokazać Ci wiecej. Wystarczy tylko poprosić - powiedział, po czym jego spojrzenie padło na Raq.
- Alduin Thuri, salyuuk debt krii salvaa. - głos ponad ich głowami. Szum skrzydeł. Czas uciekał.

Alexa Sixx 
Assassin
Let's start a riot!

Miano: Alexa Sixx | Roxana Evans
Rasa: Cesarski
Wynaturzenie: Wiedźma
Magia: Przemiana
Statystyki: K 28 | C 15 | M 120 | S 30
Żywotność: 100%
Sztuki Złota: 150
Wyposażenie: Kołek, naszyjnik od matki, sztylet.
Znane Thu'um: "Raan Mir Tah" , "Lok Vah Koor"
Wrodzony Atut: Silna Wola
Wysłany: 2012-05-02, 14:28   

Na jego słowa Alexa uśmiechnęła się krzywo - No dobra...a gdzie jest haczyk ? - zapytała. Taka bezinteresowna pomoc nie była raczej w jego stylu. Po chwili spojrzała na resztę. Trzeba to w końcu zakończyć, za nim narobi się większe zmieszanie - No więc...Bardzo proszę, abyś pokazał mi więcej Krzyków - powiedziała z opanowaniem. Przynajmniej próbowała...Żeby tylko nie zrobiła kolejnej głupoty, jak z tą swoją duszą. Teraz każdy krok musiał być przemyślany.

.::Amigo::.

.::Warrior::.

Jarvan IV 

Półsmok
Siewca Nadziei

Wysłany: 2012-05-02, 14:47   

Uniosl dłoń, miedzy jego palcami przelewala sie srebrna smuga, oplatala wokół jego nadgarstka. Była to jej dusza. Ona mogła dostrzec jak na tej srebrzystej mgle miejscami układają sie momenty z jej zycia. W koncu z tej smugi powstał smok. Mini jaszczur ze skrzydłami. Zamknął go w dłoniach, a potem dmuchnął w złożone dłonie. Buchnął srebrny ogień ktory dotknął Lex i mogła usłyszeć tej sam okrzyk kiedy poznała pierwsze Thu'um. Poznała nowe słowa. Lok Vah Koor.
- Polaczcie wasze Krzyki. Do zapłaty przejdziemy innym razem.

Alexa Sixx 
Assassin
Let's start a riot!

Wysłany: 2012-05-02, 14:57   

Patrzyła się uważnie na półsmoka. Przygryzła nerwowo wargę, kiedy zobaczyła swoją duszę. Czego się nie robi dla ratowania świata...Usłyszała okrzyk. Na jego słowa, przeniknęła go wzorkiem - A co ja Ci jeszcze mogę dać ? Duszę moją już masz...powiedz mi lepiej teraz, żebym się mogła przygotować - powiedziała. Chwilę później podeszła do Raq. W sumie nie obchodziło ją zbytnio czy ktoś ją zobaczy, czy nie - Mamy połączyć nasze Krzyki. W ten sposób odeprzemy Alduina - powiedziała do niej.

Rackelle Ibn-La'Lueur
Dovahkiin
I think about you...

Miano: Rackelle Ibn-La'Lueur
Rasa: Nord
Magia: Zniszczenie
Statystyki: K 25 | C 25 | M 25 | S 25
Multikonta: Cor, Ver, Seth, Log, Lauf
Znane Thu'um: Lok Vah Koor, Fus Ro Dah, Iiz Slen Nus, Yol Tool Shul
Wrodzony Atut: Dominacja
Wysłany: 2012-05-02, 17:45   

Znow spojrzała na Rilian, Delphine i starca. Krzyk podziałał, ale niestety na krótko. Wlepila zdeterminowane spojrzenie ciemnobrazowych oczu w przestrzeń. Za drugim "podejściem" Alduina mgła stała sie tylko gestsza. Zaklęla pod nosem cos niezbyt miłego. Warknela cicho sama na siebie, a potem usłyszała słowa Alexy. Juz chciała powiedzieć cos w stylu "Zobaczą cię, a wtedy miło nie będzie", ale Powstrzymala sie. -Tak, rozumiem. Wtedy Krzyk będzie... Silniejszy.- Przytaknela. -Znasz ten Krzyk?-/b] Upewnila sie. Nie chciała aby wszystko poszło na marne. [b]-Lok Vah Koor.- użyła Krzyku w tym samym (mam nadzieje) momencie co Alexa.

//Tak to rozpisalam, bo nie byłam pewna jak one razem maja użyć Krzyku. Jesli cos poprawić - pisz.

Jarvan IV 

Półsmok
Siewca Nadziei

Wysłany: 2012-05-02, 18:32   

Tak, Lok Vah Koor przybrało na sile. Chwilę potem mgła zaczęła się rozpływać, pokazała zarys zbliżającego się gada. Ogromny smok, jednak nie tak majestatyczny jak sam Alduin pędził w stronę używających Thu'um. Jednak w pewnym momencie zahamował w powietrzu. Przed Rackelle i Alexą, tyłem do nich a przodem do żmija stanął półsmok.
- Sahloknir, Thuri. Paak Suleyuuk.
- Mamulnir Theve, Jarvan Yo Jii. - odpowiedział gad lustrując wzrokiem bóstwo. Odwrócił na chwilę łeb w stronę Alduina. - Alduin Wem Mu Rad.
- Sahloknir, Meyy! Lùhng Pandora, Derme Val Kor. - zripostował półsmok. Srebrny smok opuścił łeb, wbił spojrzenie w ziemię i milczał.
- Arrdum, Jarvan Yo Jii. Pahk Alduin Salvee. Nivahriin. - odezwał się w końcu. Uderzył skrzydłam i odleciał. Wszystko było już widoczne, a także Alduin na niebie. W końcu jeden z meteorów trzasnął Raq w głowę, przez co straciła przytomność (Żywotnośc spada do 85%; Otwarta rana po uderzeni odłamkowym - szyja). Drugi sypnął Alexie w bark (Żywotnośc spada do 90% [Leczy się co tydzień]) Alduin ryknął widząc zdradę ze strony srebrnego smoka, który odleciał. A potem skierował wzrok na grupę Piskląt toczących walkę z kolejną falą Draugrów, silniejszych bestii. Uderzył skrzydłami i rozpędził się w ich stronę. Będąc blisko, nisko nad ziemią otworzył pysk i buchnął płomieniem. Zdało się słyszeć 'Nie na mojej warcie' głos Malika, któy przysłonił samym sobą Pisklęta, chroniąc je tym samym przed płomieniami, a samemu ginąc. (Żywotnośc spada do 0%). Alduin zaryczał, a potem zatoczył koło poza murami miasta. I nagle spadł na ziemię po sążnym Fus Ro Dah, jakim oberwał. Wartownicy widzieli, jak człowiek celuje mieczem w Alduina, gdzieś w oddali. A ten wycofuje się do portalu i znika.

Alexa Sixx 
Assassin
Let's start a riot!

Wysłany: 2012-05-02, 18:43   

Oczywiście Wiedźma wypowiedziała słowa w tym samym czasie, skupiając się całkowicie. Uważnie słuchała słów Jarvana i Srebrnego. Nic z nich nie rozumiała prócz słowem "Alduin". Syknęła kiedy dostała w bark. A później zmrożona patrzyła jak Malik ratuje Pisklęta. Gdy upadł na ziemię, zacisnęła zęby. Ruszyła w kierunku znajomego. przykucnęła obok niego, nie zważając na innych ludzi - Malik wstawaj ! - warknęła. I nic. Sprawdziła puls, który okazał się niewyczuwalny. Zaczęła ogarniać ją złość - właśnie stracili członka zakonu...kolejnego. Została więc tylko ona i Mistrz. Uderzyła pięścią o ziemię...właśnie straciła dobrego znajomego i nauczyciela. Może nie był święty, ale miał dobre serce. Popatrzyła na Pisklęcia szklącymi się oczami. Wstała i nie wiedziała za bardzo co im powiedzieć - Na nas już pora. Wykonaliśmy zadanie - rzekła stanowczo przez ściśnięte gardło. Nie mogła pozwolić sobie na płacz, nie przy nich. [/b]

Jarvan IV 

Półsmok
Siewca Nadziei

Wysłany: 2012-05-02, 19:07   

Jarvan IV obserwował to wszystko z kamiennym wyrazem twarzy. Uskoczył, gdy meteor huknął tuż za nim i odwrócił się, by spojrzeć na Rackelle i Alexę.
- Joore... Dovah. - huknął, kiedy dotarł do niego zniewalający jak dla półsmoka zapach krwi cieknącej z rany Rackelle. Jego oczy pokryła szafirowa mgiełka, kiedy znalazł się nad nią. Padł na kolano przy niej i odwrócił ją na plecy, po czym dotknął szyi. Krew zabrudziła jego kciuk, którym przesunął sobie po ustach. - Dovah Krii. - mruknął do siebie. Potem spojrzał w stronę Alexy. - Joor, rusz się, zostaw tę kupę popiołu i mi pomóż. - warknął. Lewą rękę przyłożył do czoła tej istoty, a prawą na środek klatki piersiowej. - Rusz się - huknął w stronę Lex.

Alexa Sixx 
Assassin
Let's start a riot!

Wysłany: 2012-05-02, 19:20   

Na głos Jarvana, odwróciła się - To nie jest kupa popiołu... - warknęła, po czym zwróciła się do Piskląt - Idzie do Doliny Lisa. Tam się spotkamy. Zdajcie raport Mistrzowi - westchnęła i podbiegła do Raq. Zobaczyła krew na jej szyi. Znowu zacisnęła zęby. Uklękła przy niej i zgodnie z instrukcją półsmoka położyła jedną rękę na jej środek klatki piersiowej, a drugą na czoło - A co robię !? staram się jak mogę ! To ty tu jesteś bóstwem, ty ją ratuj ! Gdzie ja mam napisane "Pomoc Medyczna" ? - powiedziała. To było ponad jej siły. Żal mieszał się z gniewem, strachem i może nadzieją.

Jarvan IV 

Półsmok
Siewca Nadziei

Wysłany: 2012-05-02, 19:24   

- Nie drzyj się na mnie. - huknął, kiedy do niego mówiła. Szafir w jego oczach na moment stał się rubinem, wściekle czerwonym. Nacisnął dłońmi na oba wskazane punkty, jego dłoń powoli zaczęła zabierać jej duszę, tym razem nie srebrna smuga, a szkarłatnoczerwona zaczęła wpełzać po jego ramieniu. Bach, tym sposobem odebrał jej duszę. - Teraz spróbuj wyłączyć myślenie na chwilę. - polecił, zamknął oczy i mruknął coś pod nosem. I chwilę potem całej trójki tu nie było. [zt x3]

Odpowiedz do tematu