Skyrim RPG | PBF

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Hachi Ji
Autor Wiadomość
Alexa Sixx 
Assassin
Let's start a riot!

Miano: Alexa Sixx | Roxana Evans
Rasa: Cesarski
Wynaturzenie: Wiedźma
Magia: Przemiana
Statystyki: K 28 | C 15 | M 120 | S 30
Żywotność: 100%
Sztuki Złota: 150
Wyposażenie: Kołek, naszyjnik od matki, sztylet.
Znane Thu'um: "Raan Mir Tah" , "Lok Vah Koor"
Wrodzony Atut: Silna Wola
Wysłany: 2012-05-02, 21:58   

Alexa odetchnęła z ulgą, kiedy darowano Jarvanowi życie. Na słowa bogini, rzekła - Koleżanka ma rację...tylko wrócić do domu... - ale tutaj się wahała. Co będzie dalej ? Wróci, dostanie ochrzan od Mistrza, że nie sprowadziła Altaira i pozwoliła na śmierć Malika. Zacznie się szare nudne życie w zamku. Czego tak naprawdę chciała ? Tak z serca, by wrócił stary, dobry Altair...by to wszystko się jakoś ułożyło...było jak dawniej. Pomimo tego, iż zostawił zakon, nadal go bardzo kochała. Zdusiła to jednak w sobie. Cóż...ratunek dla Jarvana to chyba jedyna rzecz przez którą nie będzie mieć przesrane, jak to zawsze bywało.

.::Amigo::.

.::Warrior::.

Jarvan IV 

Półsmok
Siewca Nadziei
Bring me closer to heart attack

Miano: Jarvan IV Czarny
Wynaturzenie: Brak
Magia: Przywołanie
Żywotność: 100
Miasto: Markart
Sztuki Złota: Po co mu złoto?
Multikonta: Altair Ibn-La'Volpe
Zianie: Ogień
Znane Thu'um: Wszystkie.
Gildia: Brak
Wrodzony Atut: Magnetyzm
Wysłany: 2012-05-02, 22:08   

Jarvan spojrzał na Białą Damę, na matkę, a następnie na obie dziewczyny. Potem podszedł do nich, i ukłonił się nisko, kładąc prawą dłoń z lewej strony klatki piersiowej. - Odkupienie to największy dar, jaki mogłyście mi dać. Dlatego tym samym odwdzięczę się ja. - oznajmił, potem z jego torsu wypełzły dwie smugi. Jedna szkarłątna druga srebrna. Spełzły po jego ramionach na jego dłonie. A potem posunęły w powietrzu do swoich właścicielek. Zwrócił im dusze (w efekcie Żywotnośc wraca do 100%). Potem dodał - Alduin nie zaprzestał ataków, on jeszcze wróci. Miejcie się na baczności. - spojrzał na Raq po tych słowach. Zaraz potem odchrząknął i dodał - Jeszcze się zobaczymy. Czuwam nad tymi waszymi duszami, wystarczy słowo - zawiadomił, a potem odesłał je tam, gdzie sobie tego najbardziej życzyły. I nie wiem, czy Alexa życzyła sobie bardziej by trafić do Skyrim czy do Nowego Jorku, dlatego ja tego nie napiszę.

Rackelle Ibn-La'Lueur
Dovahkiin
I think about you...

Miano: Rackelle Ibn-La'Lueur
Rasa: Nord
Magia: Zniszczenie
Statystyki: K 25 | C 25 | M 25 | S 25
Żywotność: 100
Multikonta: Cor, Ver, Seth, Log, Lauf
Znane Thu'um: Lok Vah Koor, Fus Ro Dah, Iiz Slen Nus, Yol Tool Shul
Wrodzony Atut: Dominacja
Wysłany: 2012-05-02, 22:22   

Ach, tam, fory u takie pólsmoka-boga to dopiero cos. No ale chwalić sie tym na lewo i prawo nie bedzie. Usmiechnela sie tylko katem ust. No i znow miała swoją dusze, choć właściwie to nawet nie wiedziała, ze on jej ja zabrał. A więc Alduin jeszcze wróci... Póki nie pokona go Jared w trzecim akcie kataklizmu. Ona juz sobie spokojnie wróciła do Skyrim. [zt dla mnie]

Alexa Sixx 
Assassin
Let's start a riot!

Miano: Alexa Sixx | Roxana Evans
Rasa: Cesarski
Wynaturzenie: Wiedźma
Magia: Przemiana
Statystyki: K 28 | C 15 | M 120 | S 30
Żywotność: 100%
Wyposażenie: Kołek, naszyjnik od matki, sztylet.
Znane Thu'um: "Raan Mir Tah" , "Lok Vah Koor"
Wrodzony Atut: Silna Wola
Wysłany: 2012-05-02, 22:28   

Alexa uśmiechnęła się - Cała przyjemność po naszej stronie...nie wiem jak Raq, ale w moim przypadku to pierwsza sprawa jakiej nie zawaliłam - musiała to powiedzieć. Kiedy zwrócono jej duszę, poczuła się silniejsza i nie brakowało jej już żadnego elementu - Miło było poznać...dzięki za wszystko - dodała na koniec. Alexa pierwsze co chciała to wrócić do Skyrim. Musiała zająć się swoimi zwierzakami, które na nią czekały. Warrior nie pozwolił się pewnie zbliżyć do siebie żadnemu Pisklęciu.
[z-t]

.::Amigo::.

.::Warrior::.

Odpowiedz do tematu